PRZEPROWADZKI NORWEGIA POLSKA
PRZEPROWADZKI POLSKA NORWEGIA
PRZEPROWADZKI NORWEGIA EUROPA


Nauczeni wieloletnim doświadczeniem wiemy jak bardzo stresujący może być czas przeprowadzki. Dlatego też zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę przeprowadzek z Norwegii do Polski i z Polski do Norwegii.


Zajmujemy się przeprowadzkami osób prywatnych oraz firmowych. Aby dopasować nasze usługi do Państwa potrzeb podzieliliśmy naszą ofertę dla Państwa na kilka opcji:


1 Samochód z kierowcą – w tym przypadku zapewniamy przewóz rzeczy samochodem transportowym prowadzonym przez wykwalifikowanego kierowcę. Zamawiający sam zajmuje się zapakowaniem i załadunkiem przewożonych przedmiotów oraz ich późniejszym wypakowaniem. Firma Basmar nie odpowiada za zniszczenia wynikające z działania osób niezwiązanych z firmą.


2. Samochód + osoby do noszenia – zamawiając tą usługę pracownicy naszej firmy zajmą się załadowaniem i rozładowaniem przewożonych przedmiotów. Klient zobowiązany jest je przygotować i zabezpieczyć.


3. Samochód + osoby do noszenia + pakowanie – zamówienie tej usługi oznacza ,że nasi pracownicy zajmą się przeprowadzeniem Państwa domu, mieszkania czy firmy kompleksowo, począwszy od pakowania mienia po rozładunek i rozpakowanie w miejscu przeznaczenia.


Bez względu na to, czy chcesz przewieźć kilka mebli i kartonów z Warszawy do Oslo, czy czeka Cię poważna przeprowadzka z Norwegii na większą skalę – zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Działamy na terenie całej Polski, jak i całej Norwegii, realizując przeprowadzki zarówno pomiędzy mniejszymi, jak i większymi miastami. Swoje usługi przeprowadzkowej oferujemy m.in. na terenie takich miast Szwecji jak: Sztokholm, Malmo, Goeteborg, Falun, Karlstadt, Lund, Uppsala, Vaxjo i wielu innych....


Prosimy o powiadomienie nas o terminie przeprowadzki w terminie ok 1-2 tygodnie przed planowanym dniem załadunku mienia.


Na każdy transport podpisujemy umowę która gwarantuje Państwu terminowy załadunek i rozładunek a także ubezpieczenie Państwa własności na cały czas transportu.


Na życzenie wystawiamy faktury VAT, także faktury VAT EU.

 

 

Podczas realizacji każdej przeprowadzki, naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa, terminowości i profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie.

Ze względu na złożoność przedsięwzięcia jakim jest każda przeprowadzka, usługę wyceniamy indywidualnie. Zapewniamy bardzo konkurencyjne ceny, dostosowane do potrzeb i możliwości klienta.

 

Zapraszamy do skorzystania z formularza wyceny przeprowadzki poniżej lub kontaktu telefonicznego.Przeprowadzki Norwegia - Polska do:  Oslo, Trondheim, Bergen, Drammen, Stavanger, Kristiansand, Fredrikstad, Kristiansund, Alesund, Molde, Arendal, Larvik, Moss, Drobak

Formularz kontaktowy

Copyright (c)2016, BASMAR. Polityka Prywatności
przeporwadzki polska norwegia, przeprowadzki norwegia polska, transport polska norwegia, transport norwegia polska, przeprowadzki norwegia, transport norwegia relokacje norwegia
 
Przeprowadzki Oslo Przeprowadzki Stavanger Przeprowadzki Drammen Przeprowadzki Bergen Przeprowadzki Trondheim