TRANSPORT POLSKA NORWEGIA
TRANSPORT NORWEGIA POLSKA
TRANSPORT NORWEGIA EUROPAOFERUJEMY PAŃSTWU:

dedykowany transport ekspresowy na terenie całej Norwegii a także transport z Polski do Norwegii i z Norwegii do Polski.

transport wszelkiego rodzaju towaru z Polski i do Polski

przeprowadzki Norwegia z Polski i do Polski a także na terenie wybranych krajów EuropyDo Państwa dyspozycji pozostają samochody dostawcze typu plandeka (8 paletowe) oraz busy typu blaszak (5 paletowe) o następujących parametrach:


Ładowność do 1500 kg – max 8 paletowe
Szerokość do 2,20m
Długość do 4,20 m
Wysokość do 2,30m

Wszystkie samochody wyposażone w nawigacje GPS, co zapewnia bezpieczeństwo Państwa ładunku na całej trasie.Zajmujemy się zarówno organizacją transportów dedykowanych jak i przewozów drobnicowych.Transport dedykowany skierowany jest do Klientów, dla których priorytetem jest jak najszybszy czas dostawy do odbiorcy. Każdy taki transport ekspresowy odbywa się w systemie door-to-door (bez przeładunków).
Przewozy drobnicowe ułatwiają odbiór mniejszych ilości towaru (od paczek do kilku palet) co pozwala na optymalizację kosztów przy zachowaniu wcześniej ustalonych terminów dostaw.


Obsługujemy wszystkie miasta w Polsce i w Norwegii, między innymi: Oslo, Trondheim, Bergen, Drammen, Stavanger, Kristiansand, Fredrikstad, Kristiansund, Alesund, Molde, Arendal, Larvik, Moss ale też każda inna miejscowość.


Zapraszamy do współpracy!

Formularz kontaktowy

Copyright (c)2016, BASMAR. Polityka Prywatności
przeporwadzki polska norwegia, przeprowadzki norwegia polska, transport polska norwegia, transport norwegia polska, przeprowadzki norwegia, transport norwegia relokacje norwegia
 
Przeprowadzki Oslo Przeprowadzki Stavanger Przeprowadzki Drammen Przeprowadzki Bergen Przeprowadzki Trondheim